O naší společnosti

Společnost ONIVON a.s., byla založena v roce 2000. Skládá se z výrobních provozů Lisovna kovů (1991), Nástrojárna (1991), Distribuce Energií (2000) Lisovna plastů (2005), Lisovna plastů-Medical (2008) a Medical Devices (2013).

Historie Společnosti

Od svého vzniku je ryze českou rodinnou společností bez účasti zahraničního kapitálu. Hlavním podnikatelským záměrem je výroba a distribuce energií (voda, teplo, plyn, elektřina). Další část společnosti se zabývá vývojem a vstřikování plastových výlisků (pro technické účely, elektrotechniku a zdravotnictví),

konstrukcí, výrobou forem (vstřikování plastů, vyfukování, lití hliníku,..atd.), nástrojů, jednoúčelových strojů a zařízení. V roce 2018 jsme zahájili výrobu dřevěných pelet EN Plus třídy A1 s kapacitou 100t za měsíc.

 • 1991

  Lisovna kovů, nástrojovna

 • 2000

  Společnost ONIVON a.s., byla založena v roce 2000.
  Distribuce energií

 • 2005

  Lisovna plastů

 • 2008

  Lisovna plastů-Medical

 • 2013

  Medical Devices

Současnost Společnosti

Naše společnost chce být dobrým a spolehlivým partnerem pro všechny naše zákazníky, proto jsme vybudovali a stále zdokonalujeme náš systém kvality, který jsme úspěšně uvedli do praxe v roce 2003. V současné době je naše společnost držitelem certifikace dle norem ISO 9001 (nástrojárna, lisovna) a ISO 13485 (lisovna plastů a montáž zdravotnického prostředku). Naší největší výhodou jsou všechny služby pod jednou střechou.

Jsme schopni pomoci s vývojem dílu a dále pokračovat ve vlastní konstrukci forem/nástrojů, jejich výrobě v nástrojárně, až po samotnou malo/velkosériovou výrobu plastových dílů ve vlastní vstřikovně plastů, včetně finálních montáží zdravotnického prostředku. Naše výrobky nacházejí uplatnění v automobilovém, elektrotechnickém, spotřebním a zdravotnickém průmyslu.

Politika kvality

Politika kvality je součástí strategického záměru stanoveného pro dosažení špičkových technických parametrů procesu, jejich uplatnění na trzích a zajištění prosperity společnosti. Politika kvality a její hlavní cíle byla poprvé stanovena managementem dne 1.11.2006. Přezkoumána a upravena byla v roce 2018.

1

Systém řízení kvality musí vést k neustálému zlepšování všech procesů a k udržení efektivnosti a bezpečnosti výrobků.

2

Management se osobně angažuje v uplatňování požadavků předpisů týkajících se bezpečnosti a funkčnosti zdravotnických prostředků s cílem udržet efektivnost systému managementu jakosti.

3

Řízení kvality je trvalým předmětem zájmu vedení společnosti a je chápáno jako jeden z nejdůležitějších nástrojů k dosažení prosperity a stability.

4

Základním stavebním prvkem je rozvoj společnosti spočívající v modernizaci veškerých zdrojů (lidé a stroje).

5

Každému zaměstnanci je politika kvality sdělena, vysvětlena a pochopena (školení, nástěnky).

6

Nejdůležitější činností v kvalitě je obhájit SMK před zákazníkem a certifikační autoritou.

7

Vytváříme takovou strategii, aby se k nám vraceli zákazníci, nikoli výrobky.

8

Zákazník k nám přichází se svým přáním a je jedno, jestli se dostaví osobně, napíše, nebo zatelefonuje. Nikdy nás neruší a nemusí se nám přizpůsobit. Nebojujeme s ním, neboť ještě nikdo nad svým zákazníkem nezvítězil.

Přidejte se k nám

Zaměstnanecké benefity

 • Dovolená navíc
 • 2 x ročně pololetní odměny dle výsledků práce
 • Příspěvky na závodní stravování
 • Příspěvek na dopravu (dojíždění)
Zobrazit volná místa
contact-us

Kontakty

Sídlo společnosti

ONIVON a. s.

Akademika Bedrny 88/6
500 03 Hradec Králové
Česká republika

Pobočky

Chrudim

Průmyslová 90
537 01 Chrudim IV
Česká republika
 • Sklad:
 • Po – Pá 6:00 – 14:30

Hradec Králové

Akademika Bedrny 88/6
500 03 Hradec Králové
Česká republika
 • Sklad:
 • Po – Pá 6:00 – 14:30

Němčice nad Hanou

Masarykova 640
798 27 Němčice nad Hanou
Česká republika
 • Sklad:
 • Po – Pá 6:00 – 14:30