Onivon

 • NÁSTROJÁRNA více
  HRADEC KRÁLOVÉ
 • VSTŘIKOVNA PLASTŮ více
  HRADEC KRÁLOVÉ
 • MEDICAL DEVICES více
  HRADEC KRÁLOVÉ
 • ENERGIE A SLUŽBY více
  CHRUDIM
 • SLÉVÁRNA HLINÍKU více
  NOVÝ BOR

NOVINKY

Nové 3D optické měření

Mitutoyo Quick Active, které bude využíváno převážně střediskem lisovny plastů, jako kontrola přesných plastových výlisků (0,1g-20g) více >>

Validace rozšíření čistých prostor

17.8.2017, byly dokončeny práce na rozšíření čistých prostor o 100m2. Tentokrát je však celý nový prostor koncipován s třídou čistoty ISO 7 ( více >>

více >>

KONTAKT

ONIVON a. s.
Akademika Bedrny 88/6
500 03 Hradec Králové

logo onivon

 
Tel.: +420 495 404 311
Fax: +420 495 404 312
E-mail: info@onivon.cz

 

 


VSTŘIKOVNA PLASTŮ

Výroba komponentů v CLEAN ROOM ISO CLASS 8 (až ISO CLASS 6), s certifikací ISO 13485:2012

 

Provozujeme vstřikovací lisy různých uzavíracích sil. Máme dobře trénované seřizovače a operátory, kvalitní procesní a výstupní kontrolu včetně X-osého a optického měření. Nabízíme služby pod jednou střechou – od nápadu na výrobek až po jeho procesní validaci. Máme vlastní konstrukci a nástrojárnu. Veškeré know how do výrobku vkládáme ve vlastní režii. 
Díky naší specializaci na menší díly o hmotnosti 0,1 – 150g, čemuž jsme přizpůsobili všechny vstřikovací stroje, periferie i prostory, jsme Vám schopni nabídnout tu nejoptimálnější cenu, vysokou kvalitu a rychlé termíny.
 
Netříštíme naši  výrobu  do  zbytečné  škály  rozměrů.  Vše je směřováno  k  nejoptimálnějšímu  využití  strojů, pracovníků i logistiky. Nevidíme důvod proč byste v ceně měli platit naše stroje pro které nemáme práci, zaměstnance, kteří nejsou plně využiti a prostory které jsou předimenzované pro výrobky, které Vy neodebíráte.
 
Disponujeme moderními vstřikolisy Arburg 470 C a 320 C a Babyplast s periferiemi PIOVAN (vodní temperační zařízení, regulátory horkých rozvodů, podtlakové nasavače granulátu, sušící zařízení s hlídáním rosného bodu, podtlakové vývěvy pro dopravu materiálu, které nasávají vzduch přes HEPA filtry, aby bylo zabráněno kontaminaci čistých prostor), které ke kvalitní výrobě potřebujeme, včetně ON-LINE monitoringu. Počet strojů postupně navyšujeme v závislosti na množství objednávek a co nejlepší využitelnosti strojového parku.
 
Stejně  jako Vy  se snažíte  snižovat své  náklady,  také  naše  firma  má  tuto  snahu.  Jednou z cest je péče o formy, které nám svěříte. Pravidelná kontrola  a údržba forem se Vám i nám vrací v delší životnosti, bezporuchovosti a vyšší efektivitě výroby. Vyrábíme na formách ve vlastní režii i ve vlastnictví zákazníka. Veškeré opravy, změny a úpravy forem z výroby zajistíme vlastní nástrojárnou v téže budově. Provozujeme na přání operativní sklad zákazníkům na výrobky, které pro ně zajišťujeme. Jsme schopni podílet se na novém designu stávající produkce. 
 
Validovaný výrobní prostor lisovny plastů pro medical, splňuje až třídu čistoty ISO 6, kterou jsme v případě potřeby schopni zákaznikovi nabídnout. 
 

Výroba technických výlisků, s certifikací ISO 9001

 
Zabýváme se lisováním technických a pohledových dílů.
 
Zajišťujeme:
 
 • přesné plastové výlisky vyrobené technologií injekčního vstřikování od 1g do 400 g
 • přesné dvoukomponentní vstřikování plastů (2K)
 • optimalizace výrobku pro sériovou výrobu
 • kvalitní poradenské služby ve fázi vývoje výrobku
 • návrh koncepce forem s následnou výrobou, nebo dozorem výroby
 • automatické a poloautomatické montáže
 • optimální balení podle požadavků montážní linky zákazníka nebo konečného uživatele 
 • specializace na výrobu pohledovým dílů se zaměřením na odpovídající kontrolní postupy


Naše výrobky dodáváme převážně do automobilového a elektro-technického průmyslu
 

Naším mottem je zajistit „Komplexní výrobek pod jednou střechou“

Copyright © 2007 – 2018 ONIVON a.s. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální tvorba a správa webových aplikací - Netclick s. r. o.