Onivon

 • NÁSTROJÁRNA více
  HRADEC KRÁLOVÉ
 • VSTŘIKOVNA PLASTŮ více
  HRADEC KRÁLOVÉ
 • MEDICAL DEVICES více
  HRADEC KRÁLOVÉ
 • ENERGIE A SLUŽBY více
  CHRUDIM
 • SLÉVÁRNA HLINÍKU více
  NOVÝ BOR

NOVINKY

COVID-19 Notification

In connection with the declaration of an emergency situation in the Czech Republic, we would like to assure you that we have taken measures to ensure the contin více >>

CUT E 600

Nákup drátové řezačky CUT E 600 od firmy GFMS, je posledním krokem modernizace elektroerozivního pracoviště. Spolu s dřívějším nákupem strojů více >>

více >>

KONTAKT

ONIVON a. s.
Akademika Bedrny 88/6
500 03 Hradec Králové

logo onivon

 
Tel.: +420 495 404 311
Fax: +420 495 404 312
E-mail: info[at]onivon.cz

 

 


O SPOLEČNOSTI

HISTORIE

Společnost ONIVON a.s., byla založena v roce 2000. Skládá se z výrobních provozů Lisovna kovů (1991), Nástrojárna (1991), Distribuce Energií (2000) Lisovna plastů (2005), Lisovna plastů-Medical (2008) a Medical Devices (2013).


Od svého vzniku je ryze českou rodinnou společností bez účasti zahraničního kapitálu.


Hlavním podnikatelským záměrem je výroba a distribuce energií (voda, teplo, plyn, elektřina). Další část společnosti se zabývá vývojem a vstřikování plastových výlisků (pro technické účely, elektrotechniku a zdravotnictví), konstrukcí, výrobou forem (vstřikování plastů, vyfukování, lití hliníku,..atd.), nástrojů, jednoúčelových strojů a zařízení. V roce 2018 jsme zahájili výrobu dřevěných pelet EN Plus třídy A1 s kapacitou 100 t za měsíc.
 

SOUČASNOST

Naše společnost chce být dobrým a spolehlivým partnerem pro všechny naše zákazníky, proto jsme vybudovali a stále zdokonalujeme náš systém kvality, který jsme úspěšně uvedli do praxe v roce 2003. V současné době je naše společnost držitelem certifikace dle norem ISO 9001 (nástrojárna, lisovna) a ISO 13485 (lisovna plastů a montáž zdravotnického prostředku).
 
Naší největší výhodou jsou všechny služby pod jednou střechou. Jsme schopni pomoci s vývojem dílu a dále pokračovat ve vlastní konstrukci forem/nástrojů, jejich výrobě v nástrojárně, až po samotnou malo/velkosériovou výrobu plastových dílů ve vlastní vstřikovně plastů, včetně finálních montáží zdravotnického prostředku. Naše výrobky nacházejí uplatnění v automobilovém, elektrotechnickém, spotřebním a zdravotnickém průmyslu. 
 
POLITIKA KVALITY

Politika kvality je součástí strategického záměru stanoveného pro dosažení špičkových technických parametrů procesu, jejich uplatnění na trzích a zajištění prosperity společnosti. Politika kvality a její hlavní cíle byla poprvé stanovena managementem dne 1.11.2006. Přezkoumána a upravena byla v roce 2018.

 

 • Systém řízení kvality musí vést k neustálému zlepšování všech procesů a k udržení efektivnosti a bezpečnosti výrobků.

 • Management se osobně angažuje v uplatňování požadavků předpisů týkajících se bezpečnosti a funkčnosti zdravotnických prostředků s cílem udržet efektivnost systému managementu jakosti.

 • Řízení kvality je trvalým předmětem zájmu vedení společnosti a je chápáno jako jeden z nejdůležitějších nástrojů k dosažení prosperity a stability.

 • Základním stavebním prvkem je rozvoj společnosti spočívající v modernizaci veškerých zdrojů (lidé a stroje).

 • Každému zaměstnanci je politika kvality sdělena, vysvětlena a pochopena (školení, nástěnky).

 • Nejdůležitější činností v kvalitě je obhájit SMK před zákazníkem a certifikační autoritou.

 • Vytváříme takovou strategii, aby se k nám vraceli zákazníci, nikoli výrobky.

 • Zákazník k nám přichází se svým přáním a je jedno, jestli se dostaví osobně, napíše, nebo zatelefonuje. Nikdy nás neruší a nemusí se nám přizpůsobit. Nebojujeme s ním, neboť ještě nikdo nad svým zákazníkem nezvítězil.

Copyright © 2007 – 2021 ONIVON a.s. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální tvorba a správa webových aplikací - Netclick s. r. o.